Literatura s názorem

Doupě vlkodlaka


Peter Tremayne

Detektivní příběh ze středověkého Irska

Po první vraždě brzy následuje další. K trojici cestovatelů ze všech stran doléhá varování před ďábelskými vlkodlaky a horskými přízraky. Kdo asi krade drahé kovy z laiginských dolů? A skutečně je něco na zvěstech o hrozící válce mezi Mumanem a Laiginem? Fidelma se při pátrání po odpovědích musí mít neustále na pozoru, protože nebezpečí a smrt číhá na každém kroku.

Číst více
399,00 Kč Doporučená cena
V prodeji
Podobné

Detailní informace

Žánr detektivka
Počet stran 336
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 22.04.2024
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,323 kg
Jazyk čeština
Původní název The Shapeshifter's Lair
Původní jazyk angličtina
EAN 9788076019287
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Autor knihy

Peter Tremayne Peter Tremayne

Peter Tremayne


Peter Tremayne, vlastním jménem Peter Berresford Ellis (* 1943 v anglickém Coventry ve Warwickshire). Vzhledem ke svým irským, skotským, velšským a bretonským předkům se zaměřil na studium Keltů a keltské kultury. Své akademické vzdělání využil v populárněvědných pracích, stejně jako v beletrii. Dosud vydal 77 knih, 60 povídek a kromě toho publikoval četné přednášky a uveřejnil nepočítaně novinových článků. Pod pseudonymem Peter Tremayne vydal 37 knih, z nichž právě detektivní příběhy o sestře Fidelmě mu vynesly velkou popularitu. Jeho díla vycházejí ve více než dvaceti jazycích.

Zobrazit profil autora

Vyšehrad newsletter

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.